Lastik Oteli (Master Otel)

Lastik Oteli, yazlık ve kışlık lastiklerinizin kullanılmayan dönemde, lastik saklamaya uygun koşullarda korunmasını sağlayan bir depolama hizmetidir. Firmamız her marka lastiği saklama koşullarına uygun bir şekilde (kuru, serin, güneş ışığı almayan asit ve yağ benzeri kimyasallardan uzak) muhafaza etmektedir. Büyükçekmece lastik oteli olan Yüksel Oto Lastik, lastik tamiri, rot balans ve jant düzeltme işleri yapmaktadır. Firmamız Petlas Beylikdüzü bölge bayisi dir.

Lastik oteli avantajları:

  • Lastiklerinizin, bir sonraki mevsime kadar saklanmasını ve teknik gereksinimlere uygun koşullarda korunmasını sağlar.
  • Lastik değişim zamanı geldiğinde değişim için yer aramanıza gerek kalmaz.
  • Lastiklerinizi evinize veya başka bir yere taşırken ağır kaldırmadan dolayı oluşacak sağlık problemleri yaşamazsınız.

Lastik saklama için Yüksel Oto Lastik, en iyi depolama hizmetini sizlere garanti eden Büyükçekmece Lastik Oteli hizmetini sağlamaktadır. Lastikler için en iyi ortam; ışıksız, kuru ve serin bir ortamdır. Büyükçekmece lastik oteli hizmeti sağlayan firmamız oto lastikleri teknik gereksinimlere uygun şekilde işyerine ait deposunda saklar.

Lastik Oteli Fiyatları

Giderek yaygınlaşan lastik oteller, özellikle doğru koşulları sağladıkları için tercih edilmektedir. Belirli bir süre boyunca lastikler saklanmakta olup istediğinizde gelip teslim alabilmektesiniz. Lastik oteli fiyatları ise farklılık göstermektedir. Uygun fiyatlı lastik oteli hizmeti ve ayrıntılı bilgi için firmamızla 0539 308 55 66 ve 0533 123 68 11 numaralarından ya da yukselotopetlas@gmail.com ve info@yukselotolastik.com mail adreslerinden iletişime geçebilirsiniz.