Büyükçekmece Muratçeşme Mahallesi Jant Düzeltme Servisi

Büyükçekmece Muratçeşme Mahallesi Jant Düzeltme Servisi 0 539 308 55 66

Büyükçekmece Muratçeşme Mahallesi Jant Düzeltme Servisi Yüksel Oto Lastik olarak uzman personel, geniş makina parkuru ve güleryüzlü ekibimiz ile Büyükçekmece Muratçeşme Mahallesi Jant Düzeltme Servisi işlerinizi en kaliteli ve hızlı şekilde yapmaktayız. Jantlar, araçların en sağlam parçalarından biri olarak sayılabilir. Ancak çarpma, lastiği sürtme, yol üzerindeki çeşitli oyuk veya yükseltiler durumlardan dolayı jantlarda yamulma ve eğilme gibi hasarlar oluşur. Bu hasarların sonucunda araçlarda hafif titremeler, sağa/sola sapmalar gibi çeşitli sorunlar oluşur. Buna bağlı olarak frenleme gücü ve aracın çekiş gücü gibi konularda performans düşüşü meydana gelir. Jantlarda hasar sonucu yamulma sorununda balans ayarları da bozulur. Jant düzeltme, jantların çeşitli yöntemlerle jantların düzeltilmesi işlemidir.

Büyükçekmece Muratçeşme Mahallesi Jant Düzeltme Servisi
Büyükçekmece Muratçeşme Mahallesi Jant Düzeltme Servisi

Yüksel Oto Lastik, Petlas Beylikdüzü bayisi olmakla beraber Büyükçekmece’de bulunan Oto Lastik Firması’dır. Firmamızda araçların jant düzeltme işlemi yapılıp gerekli testlerden geçirilmektedir. Ekibimiz tecrübelidir ve profesyonel şekilde çalışmaktadır.

Büyükçekmece Muratçeşme Mahallesi Jant Düzeltme İşlerimiz

Büyükçekmece Muratçeşme Mahallesi Jant Düzeltme Servisi olarak her ne kadar yerimiz İstanbul Büyükçekmece Beykent Sanayi Sitesinde olsa da İstanbul Avrupa Yakasında Başakşehir-Beylikdüzü lokasyonundaki birçok bölgeye oto lastik servisi işlerinde servis vermekteyiz. Eğri ve yamuk jantların düzeltilmesi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından doğru ekipmanlarla hassas biçimde yapılmaktadır. Hasarlı jantların düzeltilmesi işleminden sonra jantlar orijinal hale getirilip lastik balans ayarı yapılmaktadır. Jant düzeltme işlemi jantların hasar büyüklüğüne ve cinsine göre farklı yöntemler izlenerek şu şekilde yapılmaktadır:

Jantın alaşımlı mı yoksa normal mi olduğuna bakılır.

Alaşımlı jantlarda yaygın olan çelik alaşımlı jantların düzeltilmesi işleminde hava basınçlı presler kullanılır. Hasarlı bölgeye basınçlı pres uygulanarak jantın eski haline dönmesi sağlanır.

Alaşımlı olmayan jantlarda ise ısıtma/kaynak yöntemi uygulanır. Çatlak, kırık gibi hasarı bölge kaynak makinası yardımıyla ısıtılır. Kolayca bükülerek eski haline dönmesi sağlanır. Bu yöntem alaşımlı jantların bağ yapısını bozduğundan dolayı alaşımlı jantlarda kaynak yöntemi kullanılmaz.

Büyükçekmece Muratçeşme Mahallesi Jant Tamiri Fiyatları

Yüksel Oto Lastik, jant düzeltme yapan Büyükçekmece oto lastik tamir firması dır. Jant tamiri fiyatları, araç bakım hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için 0539 308 55 66 ve 0533 123 68 11 numaralarından ya da yukselotopetlas@gmail.com ve info@yukselotolastik.com mail adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.